Bezpieczeństwo w sklepie WALIZKI.sklep.pl

Wszyscy Internauci korzystający ze sklepu internetowego WALIZKI.sklep.pl pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Informacje jakie sklep otrzymuje o Internautach wynikają z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie, tzn. informacji zawartych w logach systemowych, np. adres IP, i są przez sklep internetowy WALIZKI.sklep.pl wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją serwerami. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji demograficznych (np. o regionie, z którego następuje połączenie). Tego typu otrzymane informacje są całkowicie bezpieczne dla Użytkownika i gwarantują mu całkowitą anonimowość.

Gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych

  1. Internauta, który zdecyduje się na zakupy staje się Klientem sklepu internetowego WALIZKI.sklep.pl Zamawiając produkty w sklepie internetowym WALIZKI.sklep.pl Klient dokonuje rejestracji w sklepie i wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez firmę WALIZKI.sklep.pl podanych w formularzu danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) wyłącznie w celu realizacji zamówienia (umowy sprzedaży), wystawienia dowodu sprzedaży oraz wysyłki towaru. Dane podawane przez Klienta nie będą przekazywane ani sprzedawane stronom trzecim. Klientowi, który zarejestrował się w sklepie internetowym WALIZKI.sklep.pl przysługuje prawo do wglądu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania i żądania usunięcia
  2. Internauta, który zdecyduje się na zakupy staje się Klientem sklepu internetowego WALIZKI.sklep.pl. Zamawiając produkty w sklepie internetowym WALIZKI.sklep.pl Klient dokonuje rejestracji w sklepie i wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez firmę LA PERLA Anita Nojek podanych w formularzu danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) wyłącznie w celu realizacji zamówienia (umowy sprzedaży), wystawienia dowodu sprzedaży oraz wysyłki towaru. Dane podawane przez Klienta nie będą przekazywane ani sprzedawane stronom trzecim. Klientowi, który zarejestrował się w sklepie internetowym WALIZKI.sklep.pl przysługuje prawo do wglądu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania i żądania usunięcia.
  3. Administratorem bazy danych osobowych przekazywanych przez Klientów sklepu internetowego WALIZKI.sklep.pl w związku z zakupami jest firma LA PERLA Anita Nojek która to z kolei zawarła stosowną umowę powierzenia danych osobowych zgodnie ze standardami GIODO z firma Ogicom „Spider” Sp. z o.o. S.K.A., ul. Arcybiskupa Antoniego Baraniaka 88, 61-131 Poznań
  4. Płatności online w sklepie internetowym WALIZKI.sklep.pl są dokonywane za pośrednictwem systemu PayU, który gwarantuje bezpieczeństwo płatności w ramach platformy Payu.pl .Systemy autoryzacji kart płatniczych oraz przelewów bankowych w PayU Gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa Klientom sklepów internetowych. PayU posiada międzynarodowy certyfikat PCI DSS. Zgodnie z wymogami organizacji płatniczych, firmy oferujące płatności online powinny spełniać rygorystyczne standardy bezpieczeństwa PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze (Visa, MasterCard) w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z transakcjami dokonywanymi za pomocą kart płatniczych.PayU spełnia rygorystyczne, międzynarodowe standardy bezpieczeństwa. Traktowanie zagadnień bezpieczeństwa jako priorytet, stanowi o przewadze PayU na europejskim rynku e-commerce.Transmisja danych ze sklepu WALIZKI.sklep.pl do PayU odbywa się za pośrednictwem protokołu SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard uwierzytelniania tożsamości. PayU SA posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi płatności z użyciem karty płatniczej. Technologia 3D-Secure, z której korzysta PayU podczas obsługi płatności, pomaga nam w podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa transakcji internetowych. Polega ona na odpowiedniej weryfikacji kart płatniczych przed ich użyciem, podczas której posiadacz karty przy pomocy specjalnego hasła potwierdza swoją tożsamość.
  5. Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e - mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez sklep WALIZKI.sklep.pl oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., danych osobowych Klienta w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w sklepie WALIZKI.sklep.pl (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ).  


Informacje prawne

  1. Sklep internetowy WALIZKI.sklep.pl jest prowadzony przez firmę LA PERLA Anita Nojek.
    Firma LA PERLA Anita Nojek dokłada wszelkich starań aby prezentowana w sklepie internetowym WALIZKI.sklep.pl oferta była możliwie najdokładniejsza i aktualna. Pomimo tego serwis może zawierać błędy, za które właściciel nie ponosi odpowiedzialności.
  2. Znaki handlowe, fotografie produktów, fotografie reklamowe, grafiki, inne fotografie oraz logotypy prezentowane w sklepie internetowym WALIZKI.sklep.pl są własnością firmy LA PERLA Anita Nojek lub zostały użyte za zgodą ich prawowitych właścicieli na podstawie odrębnych umów handlowych i umów używania znaków handlowych i są chronione prawem autorskim oraz umowami handlowymi a ich użycie bez odpowiedniej zgody jest zabronione.
  3. Wszelkiego rodzaju teksty znajdujące się na stronie WALIZKI.sklep.pl łącznie z opisami produktów na kartach katalogowych są chronione prawem autorskim i należą do firmy LA PERLA Anita Nojek lub zostały użyte za zgodą ich prawowitych właścicieli na podstawie odrębnych umów cywilno-handlowych i są chronione prawem autorskim a ich użycie bez odpowiedniej zgody jest zabronione.